• Dolar
  5.7639
 • Euro
  6.4007
 • G. Altın
  278.15
 • T. Altın
  1873.9

Elazığspor’da merakla beklenen başkanlar zirvesi, 2 Ocak Çarşamba günü ilimizde yapılacak. Kayyum başkanı Sebahattin Devecioğlu’nun daveti üzerine tertiplenen toplantıya geçmiş dönemlerde görev yapan çok sayıda kulüp başkanının katılması bekleniyor.

Elazığspor’da gözler Çarşamba günü ilimizde gerçekleştirilecek olan 1967 Ruhu Başkanlar Buluşması’na çevrildi.

Kayyum Heyeti Başkanı Doç. Dr. Sebahattin Devecioğlu tarafından Elazığspor’daki kriz ortamının sona erdirilmesi amacıyla tertiplenen ve 2 Ocak Çarşamba günü saat 19.00’da ilimizdeki bir otelde basına kapalı olarak gerçekleşecek olan toplantıya, geçmiş dönemlerde Elazığspor’da başkanlık yapan birçok ismin katılması bekleniyor.

Toplantıdan iyi bir sonuç elde etmeyi arzuladığını ifade eden Elazığspor Kayyum Başkanı Doç. Dr. Sebahattin Devecioğlu, Elazığspor’u sağlıklı bir şekilde ve güçlü bir yönetimle genel kurula götürmek istediklerini, bu nedenle de 2 Ocak Çarşamba günü yapılacak başkanlar toplantısını çok önemsediğini dile getirdi.

Toplantının basına kapalı ve özel gerçekleşeceğini sözlerine ekleyen Devecioğlu, buradan çıkacak sonucu da kamuoyuyla paylaşmak için basın yoluyla bilgilendirme yapacaklarını kaydetti.

Öte yandan kritik zirveye Elazığspor Teknik Direktörü Orhan Kaynak’ın da davet edildiği öğrenilirken, İstanbul’da olan Kaynak’ın toplantıya katılıp-katılmayacağı ise henüz netlik kazanmadı.