• Dolar
  5.8894
 • Euro
  6.4964
 • G. Altın
  280.05
 • T. Altın
  1903.6

TFF 3. Lig’de mücadele eden ve sezonun bitimine 2 hafta kala ligde kalmayı garantileyen Elaziz Belediyespor’da, yeni sezon planlaması konusunda bayram sonu hareketli günlerin yaşanması bekleniyor.

İlimizi Türkiye Futbol Federasyonu 3. Lig’de temsil eden Elaziz Belediyespor’da yeni sezon planlaması konusunda ilerleyen günlerde hareketlilik yaşanması bekleniyor.

Geride bıraktığımız sezonun bitimine 2 hafta kala ligde kalmayı garantileyen Lacivert-Kırmızılı ekibimizde, yeni sezon öncesi kadro planlaması, teknik heyetin durumu ve transfer politikası gibi konular netlik kazanacak.

Alınan bilgilere göre Başkan Ahmet Toprak’ın yeni sezon planlaması kapsamında Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ile ilerleyen günlerde bir görüşme yapacağı ve hem yeni sezonda takımın hedefi hem de teknik heyet ve transfer politikasının bu görüşme ışığında netleşeceği öğrenildi.

Öte yandan Elaziz Belediyespor’da Teknik Direktör Alaattin Tutaş’ın sözleşmesi 31 Mayıs tarihi itibariyle sona erecek.

Lacivert-Kırmızılı ekibimizde hem yönetim kurulu hem de Teknik Direktör Alaattin Tutaş’ın yeni sezonda da birlikte çalışmayı düşündükleri haber merkezimize gelen bilgiler arasında.