• Dolar
  5.7644
 • Euro
  6.3839
 • G. Altın
  277.68
 • T. Altın
  1872.0

Elazığspor İle Olan Sözleşmesini Tek Taraflı Fesheden İzlandalı Yıldız Futbolcu Elmar Bjarnason, Spor Toto 1. Lig Ekiplerinden Gazişehir Futbol Kulübü’ne Transfer Oldu.

Elazığspor’da alacaklarının ödenmemesi nedeniyle ilk yarının bitmesini beklemeden takımdan ayrılan ve sonrasında da sözleşmesini tek taraflı fesheden İzlandalı yıldız futbolcu Elmar Bjarnason, Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Gazişehir Futbol Kulübü ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı.

Elazığspor’dan ayrıldıktan sonra uzunca bir süre beklemede kalan ve Elazığspor’da yaşanabilecek olumlu bir gelişme üzerine takıma geri dönme niyetinde olan Elmar Bjarnason, yönetim belirsizliğinin devam etmesi üzerine bekleyişini sonlandırdı ve kendisine en ciddi teklifi götüren Gazişehir Futbol Kulübü’ne transfer oldu.

Elazığspor’dan ayrıldıktan sonra Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü, Gençlerbirliği ve Altay gibi kulüpler yıldız futbolcuyu kadrosuna dâhil etmek için girişimlerde bulunurlarken, Mehmet Altıparmak’tan dolayı tercihini Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü’nden yana kullanan Elmar, buna göre 2. Yarıda Güneydoğu temsilcisinin formasını giyecek.