• Dolar
  5.7994
 • Euro
  6.5944
 • G. Altın
  262.60
 • T. Altın
  1792.7

Elazığspor’daki geleceği merak konusu olan ve geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından veda eden Elmar Bjarnason, mukavelesini tek taraflı olarak feshetti ve resmen serbest kaldı.

Elazığspor’da Elmar Bjarnason üzüntüsü yaşanıyor…
Sezon başından buyana düzenli ödeme yapılmadığı için huzursuz olan ve FIFA’ya başvurarak serbest kalma hakkını elde eden İzlandalı futbolcu, Elazığspor ile olan sözleşmesini tek taraflı feshederek resmen serbest kaldı.
Takımdaki geleceği merak konusu olan ve önceki gün sosyal medya hesabından açıklama yaparak Elazığsporlu Elmar Bjarnason, aldığı kararını resmileştirerek sözleşmesini feshetti.
Geçtiğimiz sezon başında transfer olduğu Elazığspor’da lig ve kupa dâhil olmak üzere toplam 40 maçta görev yapan İzlandalı yıldız isim, Bordo-Beyazlı ekibimize önemli katkılar sağlamıştı.
Bu gelişme üzerine Elmar’ın takımda dönmesi yönündeki umutlu bekleyiş boşa çıkarken, gözler şimdi ise FIFA’ya başvuran bir diğer isim olan Tatos’a çevrildi.
FIFA’nın Cuma gününe kadar süre tanıdığı Elazığspor, Yunan futbolcunun ödemelerini yapmaması durumunda Andreas Tatos da serbest kalma hakkını elde edecek ve Elazığspor’dan ayrılacak.