• Dolar
  5.7284
 • Euro
  6.4695
 • G. Altın
  260.64
 • T. Altın
  1746.5

Elazığspor’da alacakları ödenmediği için FİFA’ya başvuran izlandalı futbolcu Elmar Bjarnason, bu gece 24’e kadar ödeme yapılmaması durumunda serbest kalacak.

Sezon başından buyana alacaklarını düzenli olarak tahsil edemeyen futbolculardan biri olan Elmar Bjarnason, Elazığspor ile yol ayrımına geldi.

Sezon öncesinde de serbest kalma tehlikesi bulunan ancak Başkan İrfan Yumakgil’in girişimleri ile alacakları ödenerek takımda tutulan İzlandalı yıldız futbolcu, hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde biriken alacakları için yeniden kulübe ihtar çekmişti.

Elmar Bjranson’un serbest kalmaması için bugün mutlaka 42 Bin Euro ödemesi gereken Elazığspor’da, mesai saati bitimine kadar herhangi bir ödeme yapılmadığı öğrenildi.

Alınan bilgilere göre, tecrübeli futbolcunun serbest kalmaması için önünde sadece bu gece saat 24.00’e kadar internet yoluyla ödeme seçeneği kalırken, bu durumda da sadece Elmar’ın hesabının bulunduğu bankadan işlem yapılabileceği ve bunun da zor bir ihtimal olduğu öne sürüldü.

Bu arada Elazığspor’da FIFA’ya başvuran bir diğer futbolcu olan TATOS için de geri sayım devam ediyor.

Önünde 9 günlük bir süre olan Bordo-Beyazlı temsilcimiz, 9 gün içerisinde Andreas Tatos’a 70 Bin Euro’luk ödemesini yapmaması durumunda Tatos’un da serbest kalacağı haber merkezimize gelen bilgiler arasında.