• Dolar
  5.7284
 • Euro
  6.4695
 • G. Altın
  260.64
 • T. Altın
  1746.5

Elazığspor’da alacakları ödenmediği için FIFA’ya başvurup serbest kalma hakkını elde eden İzlandalı futbolcu Elmar Bjarnason, sosyal medya hesabından veda mesajı yayınlayarak Elazığ’ı asla unutmayacağını açıkladı.

Elazığspor’un akıbeti merakla beklenen İzlandalı futbolcusu Elmar Bjranason, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Elazığspor’a veda etti.

Alacakları nedeniyle FIFA’ya başvuran ve FIFA’nın belirlediği süre içerisinde ödeme yapılmayan İzlandalı yıldız futbolcu, önceki gün serbest kalma hakkını elde etmişti.

Buna rağmen sözleşmesini feshetmeyerek beklemeye geçen yıldız futbolcu, dün gece sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak Elazığspor’a veda ettiğini açıkladı.

Mesajında Elâzığ’da ki zamanının böyle sona erdiği için gerçekten üzüldüğünü ifade eden Elmar Bjarnason, “Ben inanılmaz insanlar tanıdım ve bir sürü anılar biriktirdim. Umarım takım, Karabük ve Adana'daki gibi bensiz de iyi olur” dedi.

Elazığ’ı asla unutmayacağını sözlerine ekleyen Bjranson, “Şimdi yeni bir meydan okuma bulacağım” diyerek ara transfer döneminde farklı bir takıma gideceğinin sinyallerini vermiş oldu.