• Dolar
  5.3884
 • Euro
  6.1081
 • G. Altın
  214.63
 • T. Altın
  1452.0

ELAZIĞSPOR’DA 3 AĞUSTOS CUMA GÜNÜ YAPILACAK OLAN OLAĞANÜSTÜ KONGRE ÖNCESİNDE BAŞKANLIĞA ADAY OLAN NECATİ ERDEM, KONGRE GÜNÜNE KADAR SÜRECİ TAKİP EDECEĞİNİ BELİRTEREK, DİĞER ADAY İRFAN YUMAKGİL’E TATOS VE ELMAR’IN ALACAKLARINI BİRLİKTE ÖDEME TEKLİFİNDE BULUNDU.Tetiş Yapı Elazığspor’da 3 Ağustos Cuma günü yapılacak olan Olağanüstü kongre öncesinde başkan adayları Necati Erdem ve İrfan Yumakgil’in çalışmaları devam ediyor.
İki aday da geri adım atmazken, Necati Erdem’den diğer aday İrfan Yumakgil’e Tatos ve Elmar’ın alacaklarını birlikte ödeme teklifi geldi.
Televizyonumuz Kanal 23’e özel açıklamalarda bulunan Necati Erdem, 400 Bin TL’lik ödemeyi İrfan Yumakgil ile birlikte yapıp, Yumakgil’e kongre sonrasında hesaplaşma teklifi yaptı.
İstanbul’a dönmeyeceğini ve kongre gününe kadar süreci Elazığ’da takip edeceğini aktaran Başkan Adayı Necati Erdem, 1 haftalık zaman zarfında Vali, Belediye Başkanı, Ticaret Odası Başkanı ve Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri ile görüşmeler yapmayı planladığını söyledi.