Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini gerçekleştiren Şehit Muammer Faruk Salgar Gençlik Merkezi Gençlik Liderleri ve Gönüllü Gençleri, Elâzığ’ın yer üstü güzelliklerinden olan hazarbaba kayak merkezi ile hazar gölünün eşsiz manzarasında gezi programı düzenledi.

Gönüllü gençler gerek Elazığ depreminde, gerekse de pandemi döneminde ve bir çok faaliyette yer alıp, Elâzığ halkının takdirini kazanmıştı.  Bugün de Hazar Baba da gençler sucuk ekmek ve müziklerle gönüllerince eğlendiler.

 

 

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren, “Bu yıl özellikle gençlik çalışmaları ve faaliyetleri için toplam dokuz genç ofisi açmıştık. En son genç ofisimizi Fırat Üniversitesi’nde açıp öğrencilerimizle “ikramlar bizden notlar sizden” faaliyeti yaptık. Hem gençlik merkezimiz hem de genç ofislerimizde gençlerle birlikte olmaya ve onların bilişsel, sosyal ve kültürel yönlerine katkı sunmaya devam edeceğiz. Aynı zamanda gençlerimizle gönüllülük faaliyetleri 2022 yılı içerisinde hız kesmeden devam edecek. Ben bu anlamda gençlik merkezimize ve genç ofislerimize gelen gönüllü kardeşlerime çok teşekkür ediyorum. Buralarda görev alan idareci arkadaşlarım şube müdürlerim gençlik merkezi müdürlerimiz ve gençlik liderlerimize de ayrıca çok teşekkür ediyorum.” dedi.