• Dolar
  7.2925
 • Euro
  8.6175
 • G. Altın
  453.72
 • T. Altın
  3094.6

Normalleşme Süreci kapsamında antrenmanlarına başlayan Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları ve antrenörleri yenilenen tesisten oldukça memnun.

Pandemi sürecinden itibaren Online dersler ve Videolar ile antrenmanlarına evde devam eden Kulüp sporcuları Salonlarına geri dönmenin heyecanıyla, maçlara çıkmak için gün sayıyorlar.

Yakın zamanda hizmete giren ve içerisinde beş adet salonu olan güreş, fitness, boks, cimnastik ve çok amaçlı salonu bulunan Çok Amaçlı Spor Merkezi adeta sporcu fabrikası haline gelecek.

 

 

‘’ Çok Amaçlı Spor Merkezi Sporcu Fabrikası Gibi Çalışacak’’

 Gençlik ve Spor Kulübü Güreş Antrenörü İlyas Peker yaptığı açıklamada: ‘ 2003'ten bu yana güreş antrenörü olarak  gençlik spora hizmet etmekten gurur duyuyorum. Böyle bir tesisi hasretle bekliyorduk.  2020 ilk aylarında geçiş yaptık ancak ilk aylarında geçiş yapmamıza rağmen bir türlü düzgün bir çalışma nasip olmadı önce deprem sonra bu pandemi dönemi faydalı bir şekilde antrenman yapma fırsatı bulamadık. Bu Tesisi bize kavuşturan Gençlik Spor İl Müdürümüz Sayın Abdulsamet Eren beyefendi’ye Spor Şube Müdürümüz Sayın Alaaddin Özdemir'e inanın gönülden teşekkür ediyorum. Çünkü yıllardır sporun içinde olan bir kişi olarak böyle bir tesiste antrenman yaptım ama Elazığ'da değil. hep Ankara'da İstanbul'da Milli Takım Kamplarında, Milli Takım kampı düzeyinde bir tesis bize kavuşturdukları için ne kadar teşekkür etsek azdır, dedi.

 

 

‘’ Milli Takım Kampları Standartlarında Bir Tesis ‘’

Milli Sporcu İsmail Bulanık: Pandemi dönemini atlattıktan sonra Turnuvalara en iyi şekilde hazırlanıp alnımızın akıyla bütün madalyalarımızı alacağımızı düşünüyorum. Şimdi çok güzel bir tesisimiz var, İl Müdürümüz Abdulsamet Eren ve Şube Müdürü Alaattin Özdemir’e teşekkür ediyoruz, böyle bir imkan sağlayıp bu tesisi bize sundukları için.’’dedi.

Milli Sporcu Burak Bayrak: ‘’Bu yıl çok iyi hazırlanmıştık ama bu olaylardan dolayı maçlara gidemedik sonunu getiremedik, şuan başladık antrenmalara çok iyi bir şekilde hazırlanıyoruz inşallah bu yıl daha iyi olacak.’’ifadelerinde bulundu.

 

 

‘’ Abdulsamet Eren Hocamızı Mahcup Etmemeye Çalışacağız. ‘’

Kulüp Sporcusu Yunus Emre: ‘’Pandemi sürecinden sonra böyle bir tesiste hazırlanmak gerçekten bize büyük bir avantaj sağlayacak. Evde geçen aylarda çalışamadığımız kondisyonumuzu, kuvvetimizi telafi etmeye çalışacağız, Abdulsamet Eren Hocamızı mahcup etmemeye çalışacağız’’ dedi.