Yeni sezon ├Âncesi transfer ├žal─▒┼čmalar─▒na devam eden Elaz─▒─č ─░l ├ľzel ─░darespor Bayan Basketbol Tak─▒m─▒, Milli Basketbolcu G├Âk┼čen FitikÔÇÖi renklerine ba─člad─▒.

─░limizi Türkiye Kad─▒nlar Basketbol 1.Ligi’nde temsil eden Elaz─▒─č ─░l Özel ─░darespor’da transfer çal─▒┼čmalar─▒ tüm h─▒z─▒yla devam ediyor.
Yeni sezona iddial─▒ bir ┼čekilde girmeyi hedefleyen ve bu do─črultuda da kadrosunu tecrübeli isimlerle güçlendiren Özel ─░darespor, geçti─čimiz sezon Çukurova Basketbol tak─▒m─▒yla Bilyoner.com Kad─▒nlar Basketbol Süperlig’de, Mersin Basketbol tak─▒m─▒yla da Türkiye Kad─▒nlar Basketbol Liginde mücadele eden ve ┼čampiyonluk sevinci ya┼čayan Gök┼čen Fitik’i çifte lisans ile renklerine ba─člad─▒.
2001 do─čumlu ve 1.70 boyunda guard pozisyonunda görev yapan Gül┼čen Fitik’in kariyerinde, Bota┼č, Mersin Üniversitesi, Mersin Basketbol ve Çukurova Basketbol gibi tak─▒mlar bulunuyor.
2017 y─▒l─▒nda düzenlenen U-16 Avrupa ┼×ampiyonas─▒’nda en çok say─▒ atan ve en çok top çalan üçüncü oyuncu olan Gök┼čen Fitik, 2017 y─▒l─▒nda düzenlenen Genç K─▒zlar Türkiye ┼×ampiyonas─▒’nda ise say─▒ kraliçesi oldu. 15-18 A─čustos tarihlerinde S─▒rbistan’─▒n ba┼čkenti Belgrad’da bu y─▒l 17’ncisi düzenlenen 2018 S─▒n─▒r Tan─▒mayan Basketbol Avrupa Kamp─▒’na Türkiye’den davet alan tek genç kad─▒n basketbolcu olan Gül┼čen Fitik, turnuvan─▒n en de─čerli oyuncusu seçilerek dikkat çekti.