• Dolar
  5.3583
 • Euro
  6.1029
 • G. Altın
  214.30
 • T. Altın
  1452.0

İlimiz milletvekillerinin ev sahipliğinde, il yöneticileri ve Elazığspor Kulübü temsilcilerinin yanı sıra iş adamlarının da katıldığı Elazığspor’un geleceği hakkında konuların ele alındığı toplantıların ilki Ankara’da düzenlendi…

Elazığspor’un geleceği için harekete geçildi.

Elazığspor’un geleceği ne olacak sorusu cevabını bulmaya başladı. İlimiz Milletvekilleri ve İl Yöneticileri Elazığspor’u Ankara’da masaya yatırdı.

Dün Ankara’da yapılan toplantıya Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık, Elazığspor Başkanı İrfan Yumakgil, Elazığspor ARGE ve Proje Sorumlusu Çağdaş Yurt ile birlikte İş Adamları katıldı.

Alınan bilgilere göre İlimiz Milletvekilleri Zülfü Tolga Ağar, Zülfü Demirbağ ve Gürsel Erol Ankara dışında oldukları için yapılan toplantı öncesi Kulüp Başkanı İrfan Yumakgil ile telefonda görüşerek Elazığspor için atılacak olan her adımda yanlarında olacaklarını ifade ettiler.

Elazığspor Kulüp Başkanı İrfan Yumakgil ile ARGE ve Proje Sorumlusu Çağdaş Yurt, Ak Parti Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut ve Sermin Balık’ı önce mecliste ziyaret ettiler. Mecliste yapılan toplantıda Elazığspor’un geleceği masaya yatırıldı.

 

Akşam yapılan Toplantıda ise Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’da yer aldı. Milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık, Kulüp Başkanı İrfan Yumakgil, ARGE ve Proje Sorumlusu Çağdaş Yurt ile birlikte birçok İş Adamı akşam gerçekleştirilen toplantıya katıldı.

Toplantıda Elazığspor’un geleceği için atılacak olan adımlar konuşuldu. Projelerin hayata geçirilmesi, Elazığspor’a kalıcı gelirlerin sağlanması ve Bordo-Beyazlı Kulübün artık sıkıntılı süreçler yaşamaması için faydalı bir toplantının yapıldığı öğrenildi.

 

Ankara’da yapılan toplantının ardından Elazısğpor Kulüp Başkanı İrfan Yumakgil ve yöneticiler Bodrum’a geçti.

Bodrum’daki ekibe Elazığspor Sportif Direktörü Tuncay Akgün’de katıldı.

İrfan Yumakgil Başkanlığındaki Heyet , Bodrum’da Adalet ve İç İşleri Eski Bakanı Mehmet Ağar ile bir görüşme gerçekleştirdi.  Buradaki toplantıda da öncelikli olarak Elazığspor’un transfer tahtasının açılmasının yanı sıra gündeme ve geleceğe dair birçok konu başlığı ele alındı.

Ankara’da ve Bodrum’da yapılan görüşmelerin ardından son toplantı bugün akşam saatlerinde yine Ankara’da yapılacak.

Yapılacak olan toplantıya bu kez Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın da katılacağı bildirildi.