• Dolar
  6.7784
 • Euro
  7.4659
 • G. Altın
  371.86
 • T. Altın
  2155.8

Elazığsporlu futbolcular Emre Öztürk ve Mehmet Yiğit ise yaptıkları değerlendirmede hedeflerinin ilk yarıyı en az 15 puanla bitirmek olduğunu ve bu doğrultuda Altınordu maçı’ndan galibiyetle ayrılmak istediklerini söylediler.

Elazığsporlu futbolcular Emre Öztürk ve Mehmet Yiğit İzmir’e hareket öncesi Televizyonumuz Kanal 23’e yaptıkları açıklamada hedeflerinin ilk yarıyı en az 15 puanla tamamlamak olduğunu söylediler.
Altınordu maçı’nı kazanmak istediklerini kaydeden Emre ve Mehmet, zor günler yaşadıklarını belirttiler.
Hedeflerinin devre arasına kadar en az 15 puan toplamak olduğunu kaydeden Emre Öztürk, önlerinde 3 tane final maçı bulunduğunu ve Altınordu, Eskişehirspor ile İstanbulspor maçlarından en kötü 7 puan toplayıp, lige ttunmaya çalışacaklarını söyledi.
Çok zor günler geçirdiklerini, daha da zor günlere doğru gittiklerini ve kimsenin destek oladığını aktaran Emre Öztürk; “Düşünün yani deplasmanda Adana Demirspor’u yeniyorsunuz ve priminizi alamıyorsunuz. Bu psikoloji ile Hatay Maçı’na çıkıyorsunuz, elinizden geleni yapıyorsunuz. 74. Dakikaya kadar götürebildik skoru, kaybettik üzgünüz yani. Herşeye rağmen Altınordu Maçı’ndan umutluyuz, şehrin büyükleri de şehrine birazcık sahip çıkarsa seviniriz” şeklinde konuştu.
Elazığsporlu bir diğer futbolcu Mehmet Yiğit ise yaptığı değerlendirmede, sezon başından beri süregelen sıkıntılar olduğunu ve kadro durumlarının transfer yasağından dolayı ortada olduğunu söyledi.
Altınordu’nun ligin en iyi takımlarından biri olduğuna dikkat çeken Yiğit, “Benim de bir kadro dışı durumum vardı ve affedildim. Bu hafta takımımız iyi çalıştı, orada oyunumuzu sahaya iyi yansıtıp, inşallah 3 puanla dönmek istiyoruz” dedi.