• Dolar
  5.7284
 • Euro
  6.4695
 • G. Altın
  260.64
 • T. Altın
  1746.5

ELAZIĞSPOR ESKİ BAŞKANLARINDAN HAYRETTİN KARAMAZI, HACI MURAT YÜMLÜ’NÜN BASIN TOPLANTISINDA KENDİSİ HAKKINDA SÖYLEDİĞİ SÖZLERİ ÜZÜNTÜYLE KARŞILADIĞINI BELİRTİRKEN, YAZILI BİR BASIN AÇIKLAMASI YAYIMLADI.

Elazığspor Eski Başkanlarından Hayrettin Karamazı yazılı bir basın açıklaması yaparak Elazığspor Başkanı Hacı Murat Yümlü’nün kendisi hakkında söylediği açıklamalara cevap verdi.

Mevcut Başkan Yümlü’nün açıklamalarını üzüntüyle karşıladığını belirten Karamazı, basın bildirisinde şu ifadelere yer verdi;

“Basın toplantısında kulübümüzün mevcut başkanının şahsım hakkında yapmış olduğu açıklamaları üzüntüyle karşıladım. Tüm kamuoyunun takdir edeceği üzere Elazığsporumuzu ilk defa Süper Lig’e çıkaran başkan olma onuru şahsıma nasip olmuştur. Bu başarıyla beraber kulübümüzü bizden sonra gelen yönetime tamamen borçsuz devrettiğimiz gerçeği de eski bilançolar incelendiğinde çok rahatlıkla görülecektir. Şahsımın Elazığspor’da olan tüm alacaklarını kulübe hibe ettiğim ve o tarihten bugüne kadar Elazığsporumuzdan bir kuruş alacağım olmadığı gerçeğini tüm Elazığ kamuoyu gayet iyi bilmektedir. Şahsım Elazığspor taraftarlarının belleğinde her zaman güzel başarılar ve hatıralarla kalıcı olmak için hareket edecektir. Bu sebeple bu tarz oluşturulacak suni gündemlerin içinde yer almayacağımı tüm Elazığ kamuoyunun bilmesini isterim.” İfadelerine yer verdi.