• Dolar
  5.7994
 • Euro
  6.5944
 • G. Altın
  262.60
 • T. Altın
  1792.7

Sezon başında yaşanan belirsizlik nedeniyle takıma geç katılmasına rağmen son haftalarda attığı gollerle Elazığspor’un aldığı puanlarda önemli bir katkı sunan Lamine Dıarra, sezon sonuna kadar Elazığspor’da kalacağını açıklayarak, sözleşmesini feshetmeyeceğini söyledi.

Elazığspor’un Senegalli yıldız futbolcusu Lamine Diarra, sözleşmelerini fesheden takım arkadaşlarına karşın sezon sonuna kadar takımda kalacağını açıkladı.

Bordo-Beyazlı ekibimizde sezon başında yaşanan belirsizlik süreci nedeniyle ikna edilemeyen ve ilk olarak 7. Haftada deplasmanda oynanan Denizlispor karşılaşmasıyla birlikte forma giymeye başlayan Lamine Diarra, özellikle son haftalarda attığı gollerle, alınan puanlarda önemli bir katkı sundu.

Elazığspor’da Orhan Şam, Mehmet Yiğit ve Ahmet Aras gibi isimlerin veda etmelerinin ardından gözlerin çevrildiği yıldız futbolcu, takımdaki geleceğine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Diarra, sezon sonuna kadar Elazığ’da kalacağını ve Elazığspor’da savaşmaya devam edeceğini açıklarken, Diarra’nın açıklamaları karşısında Bordo-Beyazlı taraftarlar da büyük sevinç yaşadılar.