• Dolar
  6.7788
 • Euro
  7.6688
 • G. Altın
  366.57
 • T. Altın
  2491.3

Mudanya’da düzenlenen Minik Kadınlar Türkiye Hentbol Şampiyonası’nda ilimizi temsil eden Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübü, finalde karşılaştığı rakibi Adana Ada Sokağı Spor Kulübü’ne 3 sayı farkla 20-17 mağlup olarak Türkiye 2.’si oldu.

Elazığ Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübü’nde, son anda kaybedilen Türkiye Şampiyonluğunun üzüntüsü yaşanıyor.
Minik Kadınlar Türkiye Şampiyonası’nda mücadele eden Sarı-Siyahlı Temsilcimiz Elazığ Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübü, Final maçında karşılaştığı Adana Ada Sokağı Spor Kulübü’ne 3 sayı farkla 20-17 mağlup olarak Türkiye 2.’si oldu.
Bursa’nın Mudanya’nın İlçesi’nde düzenlenen Şampiyonada ilk maçında Fethiye Belediye Spor Kulübü’nü 27-8, ikinci maçında ise Başkent Ekibi Polatlı Belediye Amatör Spor Kulübü’nü 21-12’lik skorlarla mağlup ederek gruptan namağlup çıkan Elazığ Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübü, Çeyrek Final Maçı’nda da Kayseri Spor A.Ş. Gençlik ve Spor Kulübü Derneği’ni 18-8 mağlup ederek adını yarı finale yazdırdı.
Yarı Finalde ise İzmir temsilcisini 19-12’yle geçen Sarı-Siyahlı Minikler finalde Adana Ada Sokağı Spor Kulübü’nün rakibi oldu.
Büyük bir çekişmeye sahne olan final maçında rakibine 3 sayı farkla 20-17 mağlup olan temsilcimiz, böylelikle büyük imkansızlıklarla gittiği şampiyonada Türkiye 2.’si olarak önemli bir başarıya imza attı.