• Dolar
  6.8223
 • Euro
  7.5691
 • G. Altın
  379.23
 • T. Altın
  2155.8

Osmanlıspor karşılaşmasının ardından değerlendirmelerde bulunan Birevim Elazığspor Sportif Direktörü Mustafa Aksu, kendileri için çok önemli olan maçı kaybettiklerini ifade ederken, oyuncuların skoru koruma telaşıyla geriye yaslandıklarını ve bunun faturasını da ağır bir şekilde ödediklerini söyledi.

Malatya’da oynanan kritik maçta rakibine mağlup olarak ağır bir yara alan Birevim Elazığspor’da maçın ardından değerlendirmelerde bulunan Sportif Direktör Mustafa Aksu, bu maçın kendileri için çok önemli olduğunu ancak önem geçmelerine rağmen oyuncuların skoru koruma telaşıyla geriye yaslandıklarını ve bunun faturasını da ağır bir şekilde ödediklerini söyledi.
Elazığspor Sportif Direktörü Mustafa Aksu maçın kendileri için çok önemli olduğunu söyleyerek, “Özellikle alttan kurtulmamız adına çok önemliydi. Maçta golü de bulduk. Golü bulduktan sonra skoru korumaya çalıştık. Nitekim 84. dakikaya kadar kalemizi gole kapattık. Ancak bu dakikada oyuncularımızın konsantrasyon kaybı ile gölü yedik. Son 6 dakikayı iyi geçirmedik. Kaybettiğimiz için üzgünüz” şeklinde konuştu.