• Dolar
  5.7284
 • Euro
  6.4695
 • G. Altın
  260.64
 • T. Altın
  1746.5

Elazığspor kongresinde aday olup olmayacağı merakla beklenen eski başkanlardan Selçuk Öztürk, yunan futbolcu Andreas Tatos’un menajeri ile Ankara’da bir araya geldi…

Maddi anlamda sıkıntılı bir süreç yaşayan ve yönetimin istifa etmesiyle tam anlamıyla kaos ortamında bulunan temsilcimiz Elazığspor’da kongre süreci yaklaşırken, eski başkanlardan Selçuk Öztürk harekete geçti.

Yunan futbolcu Tatos’un alacakları nedeniyle FIFA’ya başvurması ve serbest kalma hakkını elde etmesine rağmen sözleşmesini fesih etmemesi üzerine öncelikle Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ın girişimlerinin ardından eski başkan Selçuk Öztürk’te önemli bir görüşme gerçekleştirdi.

Vali Çetin Oktay Kaldırım ile önce telefonla sonra yüz yüze görüşme yapan ve takımdaki sıkıntıları dile getiren Andreas Tatos’un menajeri Selçuk Öztürk’ün daveti üzerine Ankara’ya geldi.

Yunan futbolcu Tatos’un menajeri Anestis Tsetines ve menajerin yakın arkadaşı Erkan Afacan ile Ankara’da bir araya gelen Selçuk Öztürk, Tatos’un en azından kongre sürecine kadar bordo-beyazlı takımda kalmasını talep etti.

Yapılan görüşmeden sonra Tatos’un nasıl bir adım atacağı merakla beklenirken, eski başkanlardan Selçuk Öztürk’ün Tatos’un menajeri ile yaptığı görüşmenin ardından kongre sürecinde aday olup olmayacağı ve nasıl bir karar vereceği bekleniyor.