• Dolar
  5.7284
 • Euro
  6.4695
 • G. Altın
  260.64
 • T. Altın
  1746.5

Pertek Belediyesi Spor Kulübü R4 Rafting Bayan Takımı, Muğla-Dalaman ve Tunceli Munzur’da düzenlenen r4 rafting bayanlar Türkiye Şampiyonalarında Türkiye 1.si oldu…

Pertek Belediyesi Spor Kulübü R4 Rafting Bayan Takımı Muğla-Dalaman ve Tunceli Munzur’da düzenlenen R4 Rafting Bayanlar Türkiye şampiyonalarında Türkiye 1.si oldu.

Antrenmanlarını Munzur Çayında aralıksız sürdüren takımı Yalnız bırakmayan Pertek Belediye Başkanı Recai Vural Sporcuların antrenmanını izleyip Antrenör ve sporcularla bir araya gelerek yemek yiyip moral motivasyonlarına yüksek tutarak destek oldu.

Pertek Belediye başkanı Recai Vural sporun ve sporcunun her zaman yanında olduklarını ve Milli forma giyecek olan 3 sporcumuzun gurur kaynağı olduğunu, Tunceli’ye de bunun yakıştığını belirterek, İtalya da düzenlenecek olan dünya şampiyonasında sporculara başarılar diledi.

İtalya’da 20-25 Temmuz tarihleri arasında organize edilecek olan U-19 ve U-23 Dünya Rafting Şampiyonasında mücadele edecek Bayan Milli takımında Pertek Belediyesi Spor Kulübünden Deniz Dinner, Gözde Aksoy ve Tijda Yeşil yer alacak.