• Dolar
  5.7284
 • Euro
  6.4695
 • G. Altın
  260.64
 • T. Altın
  1746.5

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Bilal Çoban, Elazığspor kafilesinin Sivas’a hareketi öncesinde teknik heyet ve futbolcuları akşam yemeğinde ağırlarken, Sivas deplasmanı için de taraftarlara 3 adet otobüs tahsis etti.

Maddi anlamda oldukça karanlık bir dönemden geçen Elazığspor’da, teknik heyet ve futbolcular, bu kez de Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Bilal Çoban’ın verdiği akşam yemeğinde bir araya geldiler.

Kafilenin Sivas’a hareketi öncesinde takımı Harput’ta verilen akşam yemeğinde ağırlayan Çoban, yaptığı açıklamada Elazığ’ın Elazığsporsuz olamayacağını belirterek Altay Maçı öncesi takıma başarı dileklerinde bulundu.

Öte yandan Elazığsporlu taraftarların Altay Maçı için Sivas’a ulaşım konusunda istedikleri desteğe duyarsız kalmayan Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Bilal Çoban, taraftarlara 3 adet otobüs tahsis etti.

Yemekte konuşan Elazığspor Teknik Direktörü Orhan Kaynak ise nazik davetinden dolayı MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Bilal Çoban’a teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.