• Dolar
  5.7994
 • Euro
  6.5944
 • G. Altın
  262.60
 • T. Altın
  1792.7

Elazığspor’da Teknik Direktör Erhan Altın ile yolların ayrılmasının ardından alınan karar doğrultusuna Sportif Direktör Mustafa Aksu görevine devam edecek.

Elazığspor’da 1 Mart’ta yapılan olağanüstü kongrenin ardından başkanlık koltuğuna oturan Selçuk Öztürk, Şanlıurfa’da oynanan Denizlispor maçı sonrası radikal bir karar alarak Erhan Altın ve ekibinin görevine son verirken, gözler kısa bir süre önce Sportif Direktör olarak göreve başlayan Mustafa Aksu’ya çevrildi.

Erhan Altın’ın ardından görevde kalıp kalmayacağı merak konusu olan Sportif Direktör Mustafa Aksu’nun durumu dün akşam gerçekleştirilen ve gece geç saatlere kadar devam eden Yönetim Kurulu toplantısında masaya yatırıldı.

Buna göre yapılan görüşmeler neticesinde yönetim kurulunda Aksu’nun görevine devam etmesi yönünde görüş birliğine varılırken, konuyla ilgili Elazığspor Kulübü internet sitesinden de açıklama yapıldı.

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

“Kulüp Başkanımız Selçuk Öztürk ve Yönetim Kurulumuzun yaptığı görüşme sonucunda Sportif Direktörümüz Mustafa Aksu’nun görevine devam etmesi yönünde karar alınmıştır”.