• Dolar
  5.3838
 • Euro
  6.1041
 • G. Altın
  214.45
 • T. Altın
  1451.2

TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR’DA İRFAN YUMAKGİL BAŞKANLIĞI’NDAKİ YÖNETİM KURULU, SPORTİF DİREKTÖRLÜK BİRİMİNİ YENİDEN HAYATA GEÇİRMEYİ PLANLIYOR. BU BAĞLAMDA GÜNDEME GELEN İSİM İSE FENERBAHÇE VE ELAZIĞSPOR’UN UNUTULMAZ FUTBOLCULARINDAN ELAZIĞLI FUTBOL ADAMI TUNCAY AKGÜN.

İrfan Yumakgil’in kulüp başkanlığına seçilmesinin ardından yeni bir yapılanma içerisine giren Tetiş Yapı Elazığspor’da, Sportif Direktörlük birimi de yeniden hayata geçirilecek.
Bu birim için futbolu bilen ve Teknik heyet ile futbolcular ve yönetim kurulu arasında köprü görevi görecek bir ismi görevlendirmek isteyen Tetiş Yapı Elazığspor Yönetim Kurulu, yapılan istişareler sonucunda Tuncay Akgün ismi üzerinde karar kıldı.
Futbolculuk döneminde Kocaelispor, Bursaspor, Samsunspor, Fenerbahçe ve Elazığspor gibi kulüplerde görev yapan futbolu bıraktıktan sonra gerek yurt içi gerekse de yurt dışında iş hayatına atılan Elazığlı futbol adamı Tuncay Akgün, hatırlanacağı üzere Elazığspor’da bir dönem yönetim kurulu üyeliği de yapmıştı.
Tuncay Akgün ile önümüzdeki günlerde bir görüşme gerçekleştirmeyi planlayan Elazığspor Yönetim Kurulu’nun Akgün’den nasıl bir cevap alacağı ise merak konusu oldu.