Kovancılar Spor ile TALO Grup arasında isim sponsorluğu anlaşması imzalandı.

Kovancılar Spor ile TALO Grup arasında isim sponsorluğu anlaşması imzalandı. TALO GURUP, BAL liginde mücadele eden Kovancılar Spor’a isim sponsoru oldu. Bu anlaşmaya göre Kovancılar Spor BAL liginde ki mücadelesine artık TALO Grup Kovancılar Spor olarak devam edecek.

 “ SPOR’UN VE SPOR’A VERİLEN DESTEĞİN ÖNEMİNİDE, DEĞERİNİDE BİLİYORUZ”

TALO Grup  Yönetim Kurulu Başkanı Gürkan Talo yaptığı açıklamada; “ Sporun ve Spora verilen desteğin önemini de, değerini de biliyoruz. Şehrimizin markaları, şehrimizin sporuna destek olmalı ve daha iyi yerlere gelmelerini sağlamalıdırlar. Bu sorumluluk bilinci ile 42 yıl sonra BAL ligine çıkma başarısı gösteren Kovancılar Spor ile isim hakları sözleşmesi imzalayarak sorumluluğumuzu yerine getirdiğimiz kanaatindeyim. Bir üst lige çıkabilmesi ve şehrimizin göğsünü kabartabilmesi için TALO Grup Kovancılar Spora desteğimiz sürecektir. Şehrimize ve spor camiasına hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 

“TALO GRUP KOVANCILAR SPOR OLARAK ARTIK DAHA GÜÇLÜ VE DAHA MÜCADELECİ BİR RUH İLE ÜST LİGLERİ HEDEFLEYECEĞİMİZİ DE BELİRTMEK İSTERİM”

TALO Grup Kovancılar Spor Kulüp Başkanı Emrah Topuz ise yaptığı açıklamada; “ Büyük bir özveri ile mücadele ederek ilçemizi ve şehrimizi BAL liginde temsil etmenin gururunu yaşıyoruz. Hepimizin malumudur ki futbol kulüpleri bölgesinin ve şehrinin en iyi reklam ve tanıtım dalıdır. Bununla beraber şunu da belirtmeliyim ki aynı zamanda futbol kulüplerinin başarısı için ciddi maddi kaynaklar da gerekmektedir. Bu nokta da Kovancılar Spor’a ismini vererek isim sponsorluğu desteği sağlayan TALO GURUP Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda yöremizin insanı olan Sayın Gürkan Talo’ya şahsım ve takımım adına yürekten teşekkür ediyorum. TALO Grup Kovancılar Spor olarak artık daha güçlü ve daha mücadeleci bir ruh ile üst ligleri hedefleyeceğimizi de belirtmek isterim. Hepimize hayırlı olsun” ifadelerine yer verdi.