• Dolar
  5.7284
 • Euro
  6.4695
 • G. Altın
  260.64
 • T. Altın
  1746.5

Pazar günü sahasında Elazığspor’u ağırlayacak olan Ümraniyespor'da Teknik Direktör İsmet Taşdemir görevinden istifa etti.

Spor Toto 1. Lig’in 15. Haftasında Pazar günü kendi saha ve seyircisi önünde Elazığspor’u konuk edecek olan Ümraniyespor'da Teknik Direktör İsmet Taşdemir görevinden istifa etti.

Bu gelişme üzerine yazılı bir açıklama yapan Ümraniyespor Sportif Direktörü Ergün Keleş, teknik direktör arayışlarına başladıklarını söyledi.

Açıklamasında Teknik Direktör İsmet Taşdemir’in istifa ettiğini belirten Ümraniyespor Sportif Direktörü Ergün Keleş, futbolda böyle durumların yaşanabileceğini ifade etti.

İsmet Taşdemir ile bazı konularda fikir ayrılıkları yaşadıklarını aktaran Keleş, bu gelişme üzerine İsmet Taşdemir’in istifa kararı aldığını ve bu kararı saygıyla karşıladıklarını söyledi.

Teknik Direktör İsmet Taşdemir’in istifa kararının ardından oyuncular ve personelle vedalaşarak kulüpten ayrıldığın ifade eden Ümraniyespor Sportif Direktörü Ergün Keleş, teknik direktör arayışlarına başladıklarını da sözlerine ekledi.