• Dolar
  5.3918
 • Euro
  6.1092
 • G. Altın
  214.62
 • T. Altın
  1451.5

Geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından Elazığspor'un Erzurum Kampı'nı ziyaret edeceğini açıklayan Vali Çetin Oktay Kaldırım, sözünü tutarak Erzurum'a gitti ve teknik heyet ile futbolcularla bir araya geldi.

Tarihinin en kötü dönemlerinden biri yaşayan ve hem maddi hem de manevi olarak adeta kaderine terk edilen Elazığspor'da, hafta başından itibaren başlayan destek süreci devam ediyor.
Bu kapsamda geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından Elazığspor'un Erzurum Kampı'nı ziyaret edeceğini açıklayan Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, sözünü tutarak Erzurum'a gitti ve temsilcimizin kamp yaptığı otelde teknik heyet ve futbolcularla bir araya geldi.
Vali Kaldırım'ı otel girişinde karşılayan Elazığsporlu teknik heyet ve futbolcular, daha sonra uzun süre sohbet ettiler.
Vali Çetin Oktay Kaldırım, ziyarette yaptığı açıklamada Elazığspor kampında bulunmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek, başarı dileklerinde bulunurken, Teknik Heyet ve futbolcular ise ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek ilgi ve alakalarından dolayı Vali Çetin Oktay Kaldırım’a teşekkür ettiler.