• Dolar
  5.8249
 • Euro
  6.6499
 • G. Altın
  267.81
 • T. Altın
  1764.9

Elazığspor’da bugün ödeme yapılmaması durumunda serbest kalacak olan Moussa Bagayoko için Vali Çetin Oktay Kaldırım valilik hesabından 50 bin TL ödeme yaparak, malili futbolcunun serbest kalmasını önledi.

Elazığspor’da alacaklarını gerekçe göstererek FIFA’ya başvuran ve bugün ödeme yapılmaması durumunda serbest kalma hakkını elde edecek olan Moussa Bagayoko için Vali Çetin Oktay Kaldırım devreye girdi.
İhlas Haber Ajansı’nın haberine göre Vali Kaldırım, Moussa Bagayoko’nun serbest kalmaması için Elazığspor Kulübü’ne Valilik hesabından 50 Bin TL yardımda bulundu.
Elazığspor’da takımdan ayrılan birçok futbolcu gibi alacaklarını gerekçe göstererek serbest kalmayı planlayan ve bu nedenle de davet edilmesine rağmen 2. Yarı hazırlık kampına da mazeretsiz bir şekilde katılmayan Moussa Bagayoko,  ligin ilk yarısında forma giydiği 16 maçta 1 kez gol sevinci yaşamıştı.
Öte yandan Vali Kaldırım’ın Moussa Bagayoko için yaptığı 50 Bin TL’lik ödemenin ardından şu ana kadar Elazığspor Kulübü’nden ödeme yapıldığına dair herhangi bir açıklama yapılmaması ise dikkat çekti.