• Dolar
  5.7994
 • Euro
  6.5944
 • G. Altın
  262.60
 • T. Altın
  1792.7

2004 Yılından itibaren ilimizde faaliyetini sürdüren , Türkiye’nin en büyük krom cevheri üreticilerden ve ihracatçılarından olan Etikrom’un da bünyelerinde bulunduğu Yıldırım Holding’in, Samsunspor’a büyük bir jest yaptığı öğrenildi.

2004 yılından itibaren ilimizde faaliyet sürdüren , türkiye’nin en büyük krom cevheri üreticilerden ve ihracatçılarından   olan etikrom’un da bünyelerinde bulunduğu Yıldırım Holding’in, Samsunspor’a büyük bir jest yaptığı öğrenildi.  Yıldırım Holding İcra Kurulu Başkanı ve CEO'su Yüksel Yıldırım, Samsunspor'a, Bayern Münih ve Barcelona takımlarının sahip olduğu lüks bir otobüs hediye etti. Van'da giydirilme işlemi devam eden otobüs, dünyada sayılı takımlarda bulunuyor.

Samsunspor’a desteğini herzaman veren ve yanında olan Yıldırım Holding İcra Kurulu Başkanı ve CEO'su Yüksel Yıldırım’ın, geçtiğimiz ay Samsunspor’un gerçekleşen kongresinde ismi anons edildiğinde kongre salonunda bulunan taraftarlar kongre üyeleri tarafından dakikalarca ayakta alkışlanmıştı.

14 yıldır ilimizde faaliyetini sürdüren ve Yıldırım Holding bünyesinde olan Etikrom’un,  Elazığspor’un bu zor günlerinde bir adım atıp atmayacağı merak konusu oldu.