• Dolar
  5.7994
 • Euro
  6.5944
 • G. Altın
  262.60
 • T. Altın
  1792.7

Elazığspor Başkanı Hacı muRat Yümlü, açıklamalarda bulunarak, transfer tahtasını açtıkları taktirde, dış transferde anlaştıkları futbolculara imza attıracaklarını, ancak transfer tahtasının şu an için büyük bir engel olduğunu söyledi…

Elazığspor Başkan Hacı Murat Yümlü transfer tahtasının önlerinde büyük bir engel olduğunu söyledi. Transfer tahtasının kapalı olmasından dolayı dış transferde anlaştıkları futbolculara imza attıramadıklarını ifade eden Yümlü, bu futbolculara lisans çıkaramadıklarını belirtti.

Dış transfer çalışmaları kapsamında Bursaspor'dan Merter Yüce, Boluspordan Özgür İleri, Adana Demirspor'dan Yiğitcan Erdoğan, Trabzonspor'dan Ramazan Övüç, Konyaspor'dan Halil İbrahim Pekşen, Giresunspor'dan Murat Gürbüzerol, Göztepe'den Famoussa Kone, Ludogorets Razgrad'dan Juninho Quixada ile prensipte anlaşmaya vardıklarını bildiren Yümlü, transfer tahtasının açılması halinde bu futbolcuların da sözleşme imzalamaya hazır olduklarını kaydetti.

Kulübün borçlarından dolayı nereye elimizi atsak elimizde kalıyor diyen Yümlü, kamp yapacak durumda değiliz, oteller alacaklarını istiyor. Spor malzemeleri firmalarına borçlar ödenmemiş forma alamıyoruz dedi.

Başkan Yümlü, “Eski futbolcularımızla da görüşme halindeyim. Elazığspor'un zarar görmemesi ve lige kötü bir başlangıç yapmamak için eski futbolcuları tekrar takıma kazandırmaya çalışıyoruz. İnşallah bu sıkıntıları hayırlısıyla atlatırız." ifadelerini kullandı.