Elâzığ’da uzun yıllardır bayan kuaförlüğü hizmeti veren Murat Perilioğlu 24 Kasım Öğretmenler Gününde “Sevgi Makası “projesini başlattı. Perilioğlu’nun başlattığı proje ile pazar gününe kadar öğretmenlere ücretsiz saç kesimi ve fön hizmeti verilecek.

Elazığ’da uzun yıllardır bayan kuaförlük hizmeti sunan Murat Perilioğlu, örnek bir projeye daha imza attı. 24 Kasım Öğretmenler gününe özel Sevgi Makası ismi ile başlattıkları proje ile öğretmenlere ücretsiz saç kesimi fön hizmeti sunulacak.

 

 

Murat Perilioğlu, öğretmenlerin toplumdaki öneminin anlaşılmasına katkı sunmak ve destek olmak amacıyla böylesi bir proje başlattıklarını söyleyerek: “bunu her yıl yapmak istiyorduk ama bir türlü vesile olmadı. Farklı şehirlerdeki arkadaşlarımız bu tür şeyler yapınca bizlerde neden yapıp öğretmenlerimizi onurlandırmayalım diye düşünerek bu projeyi yaptık.” Dedi.

Murat Perilioğlu, farklı projelerle Elazığ’a ve Elazığlılar’a hizmet sunmaya devam edeceklerini de belirterek: “bir ödül hak ettiklerini düşünerek 24 Kasım günü ve devamındaki Pazar gününe kadar öğretmenlerimiz bizden Sevgi Makası adı altında kesim olsun fön olsun yıkama ve bakımda bizden ücretsiz hizmet alabilirler.” Dedi.