• Dolar
  5.7536
 • Euro
  6.3755
 • G. Altın
  272.69
 • T. Altın
  1846.0

AK Parti Elazığ Milletvekilleri, İl Başkanı ve yönetimi, Kadın ve Gençlik Kolları bayram ziyaretlerinde bulundu.

AK Parti Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut, Zülfü Demirbağ, Zülfü Tolga Ağar, Sermin Balık, İl Başkanı Ramazan Gürgöze ve yönetimi, Kadın ve Gençlik Kolları üyeleri sırasıyla Karakoçan, Palu ve Kovancılar’da bayram ziyaretleri gerçekleştirdi. Milletvekilleri ve partililer gittikleri yerde vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti.

 

 

AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, “Bayramlar önemli. Özellikle dini bayramlar çok önemli. Aslında her bir bayram yeni bir başlangıç, yeni bir imkan, yeni bir milat. Ne için milat? Kızgınlıklar, küskünlükler, kırgınlıklar bunların hepsinin bir tarafa atılması, bertaraf edilmesiyle alakalı bir imkan. Hele seçimden yeni çıkmışken, bir takım seçim kırgınlıklarının bulunduğu bir ortamda bütün illerde, bütün ilçelerde bunların da bertaraf edilmesi için yeni bir imkan. Seçimlerde hepimiz siyasi olarak mücadele ederiz. Bundan doğal daha başka bir şey olamaz. Ama önemli olan o mücadeleyi o gün seçim sathı mahallinde bırakabilmek” dedi.

 

 

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, “Ayrıca Ayhan Bey kardeşimize seçimde verdiğiniz büyük destekle seçtiğiniz için ayrıca teşekkür ediyorum. Sizler vasıtasıyla taleplerinizi Karkoçan’ımızın sorunlarını iletiyorlar. Milletvekili arkadaşlarımızla beraber çare olmaya çalışıyoruz. Her zaman da emrinizdeyiz, hizmetinizdeyiz. Gerek ilçe başkanımız hac farizasını yerine getiriyor. Sağlık, huzur içerisinde inşallah hac farizasını yerine getirdikten sonra aramızda olur. Gerek ilçe başkanımız gerekse belediye başkanımız vasıtasıyla Karakoçan’ımızın şahsi olsun, genel manada olsun problemlerini ilettiğinizde inşallah milletvekili arkadaşlarımızla birlikte çare olmanın gayreti içerisinde olacağız” diye konuştu.

 

 

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar,

“Yoğun bir seçim çalışması geçirdik. Bize vermiş olduğunuz destek için, sayın Belediye Başkanı Ayhan Bey kardeşimizi seçtiğiniz için hepinize müteşekkiriz. Kendisi belediye başkanı olarak gerçekten iyi anlaştığımız, iyi diyaloglarımızın olduğu ve gerek Ankara’da gerekse il merkezinde her türlü işi beraber sıkıca takip ettiğimiz bir kardeşimizdir. Onunla beraber Karakoçan’a elimizin daha çok uzanacağı muhakkaktır. Hepinize bu bayram gününde evdeki belki ailenizden uzak kalarak bizleri karşılamaya geldiğiniz için, bizimle sıcak muhabbetiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

 

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, “Ayhan başkanın Karakoçan’a olan sevdasını sevdik. O sizleri sevdi, o sizlere hizmet etme aşkıyla yola çıktı. Bizde ona destek vermek için; bugüne kadar söz verdik, hep arkasında olduk. Onun gayretine, onun toprağına, sevdasına biz şahidiz. Allah’ın izniyle Karakoçan’a çok güzel hizmetler edileceğinden biz hep birlikte eminiz. Bu bayram hepimizin bildiği gibi aslında hacdır. Kötülüklerden sıyrılıp nefis terbiyesiyle hemhal olup Allah’a en yakın olunduğu, dostluk, birlik ve kardeşliğin, insanı duyguların, insani hasretlerin en yüksek olduğu bayramdır. Kardeşliğimizin, birliğimizin, beraberliğimizin daim olmasını yüce rabbimden diliyorum” ifadelerine yer verdi.

 

 

AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, “AK Parti olarak burada 31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerde partimize karşı göstermiş olduğunuz çok yoğun ilgi teveccüh ve destekten dolayı hepinize bir kez daha teşekkür ediyoruz. AK Partili belediyeyle Karakoçan uzun bir aradan sonra yeniden buluştu. Sizin bir evladınız, sizin bir kardeşiniz ve sizin içinizden birisi olan Ayhan kardeşimiz bugün sizlere AK Partili belediye başkanı olarak hizmet etmekte. Bizlerde her vesileyle hem kendisiyle görüşmelerimizde hem de Karakoçan’a geldiğimizde kendisine sizlerin de çok yoğun destek verdiğinizi görmekten onu desteklemekten, onun da bu gençlik heyecaınını ve belediyeye, Karakoçan’a olan aşkını hizmete dönüştürğünü görmekten son derece memnuniyet duyuyoruz, ne kadar isabetli bir iş yaptığımızı sizlerin tescil etmesinden sonra da kendimizle de doğrusu bu konuda almış olduğumuz karardan dolayı tüm parti olarak hakikatten Karakoçanlıların vermiş olduğu destekten dolayı da kendimizi sizlere daha çok hizmet etme ihtiyacında hissediyoruz” dedi.