• Dolar
  5.3647
 • Euro
  6.0674
 • G. Altın
  213.74
 • T. Altın
  1448.4

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Zülfü Tolga Ağar, seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Bu kapsamda Gümüşkavak Mahallesi Yeşiltepe küme evleri sakinleri ile biraraya gelen Ağar, vatandaşların taleplerini dinledi.

Burada konuşan Milletvekili adayı Ağar, “Ben güçlü bir vekil olacağıma söz verdim. Her zaman ulaşılabileceğimin sözünü verdim. + sık sık Elazığ’da olacağız. Elazığlı olmak dedemden babama, babamdan bana bir mirastır. Bir şereftir, onurdur. Ben vefa borcumu ödemek için milletvekili adayı oldum. Elazığ benim için çok özel. Beni Ankara’daki bütün işlerinizde bir anahtar olarak kullanın. Bana güvenin. Ben her zaman yanınızda olacağım.” diye konuştu.

Üniversite Mahallesi’nde iftar programına katılan Milletvekili Adayı Zülfü Tolga Ağar, vatandaşlarla tek tek tokalaşarak selamlaştı.

24 Haziran seçimlerinin önemine değinen Ağar, “Çok önemli bir seçime gidiyoruz. Cumhurbaşkanlığı seçimi ülkemizde 16 senelik AK Parti iktidarında yapılmış olan yatırımların daha ileriye taşınması, özel sektörde kalkınma anının ileri boyutlara varabilmesi için yapılan bir sistemdir. Bu sistemin en çok yarayacağı illerden biri de Elazığ’dır. Sayın Cumhurbaşkanımızın 16 senelik iktidarı boyunca dikkati çektiği bir konu vardı; O da bürokrasi ve vesayet ortamının kaldırılması. Bu sebepten dolayı bu sistem Türkiye’ye gereklidir. Sizlerden ricam bana ve milletvekili arkadaşlarıma güvenmeniz. Benim tek derdim Elazığ’ı kalkındırmak. Elazığlı kardeşlerimize iş bulabilmek. Ben hemşehrilerime bir nebze faydalı olabilmek için aday oldum. Biz sizlere güveniyoruz. Siz de bize güvenin. Bizi Ankara’ya güçlü bir şekilde yollayın. Ankara’da tekrar Elazığ siyasetinin ağırlığını hissettirelim. Bugüne kadar 16 senelik desteğiniz yadsınamaz. Fakat şuan için en güçlü desteği vermeliyiz. Çünkü vereceğiniz destek, yeni sistemle beraber Elazığ’a yatırım, aş, iş, istihdam olarak dönecektir. Bunun takipçisi ben olacağım. 24 Haziran seçimlerinden güçlü bir şekilde çıktıktan sonra Elazığ’da başlatmış olduğumuz çalışmaları hızla devam ettireceğiz.” dedi.