ETSO Başkanı Asilhan Arslan Üreticilere ve Esnaflara Seslenerek e-ticaret üzerinden satış yapmalarını önerdi.

ETSO Başkanı Arslan, üretici ve esnafın Elazığ Ticaret ve Sanayi Odasının yerel üreticilerin ürünlerini ulusal pazarda satabilmek için geliştirmiş oldukları elazigburada.com.tr adlı portaldan satışlarını yapabilirler dedi.

Başkan Arslan; “Elektronik ortamda E-ticaret devam ediyor. Böylelikle bütün dünyada elektronik ortamda satılmayan bir ürün yok. Üyelerimiz elektronik ortamda ticaretlerine devam etmek istiyorlar ise Elazığ Ticaret Sanayi Odası’nın %100 iştiraki olan Elazığburada.com.tr adresinden hizmet veren e-ticaret portalından tüm ürünlerini satabilirler.” dedi.

Arslan, desteğin önemli olduğunu söyleyerek; “kapanma döneminde bırakın ticari kayba uğramayı e-ticaret ile ticari kazançlara bile ulaşabilirler. Buda Elazığ Ticaret ve Sanayi odamızın üyelerine sunduğu gerçekten çok önemli bir destek. Üyelerimiz reyonlarında olan ürünlerini veya ürettikleri ürünlerini Elazığ Ticaret Sanayi Odamıza gelerek Elazığburada.com.tr adresinde satma adına burada yetkili arkadaşlarımızla iletişime geçsinler. Üyelerimiz düşük komisyon ve düşük kargo ücretleri ile bu hizmetten yararlansınlar.” dedi.