Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın Elazığ’a yaptığı yatırımları paylaştı.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, bir dizi gezi ve temaslarda bulunmak üzere dün akşam saatlerinde Elazığ’a geldi.

Bakan Yanık’ı Elazığ Havalimanı’nda Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman, AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver, Elazığ İl Emniyet Müdürü Celal Sel, Elazığ İl Jandarma Komutanı Murat Evren, AK Parti Elazığ Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Burak Kürüm karşıladı.

Bakan Yanık, sosyal medya hesabından “Bugün Elazığ’dayız” diyerek Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın Elazığ’a yaptığı yatırımları paylaştı. Bakan Yanık Elazığ’a 2003 yılından beri 3,3 Milyar TL Maddi kaynak aktarıldığını söyledi.

Bakan Yanık, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; “Bugün Elazığ’dayız. Türkiye son 20 yılda sosyal hizmetler ve sosyal yardımlarda bir devrime imza attı” dedi.