• Dolar
  7.3467
 • Euro
  8.944
 • G. Altın
  436.75
 • T. Altın
  2971.1

İzmir Elazığlılar Derneği Başkanı Muzaffer Acar geçtiğimiz günlerde Koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirdi.

Bir ayı aşkın bir zamandır korona virüs tedavisi gören İzmir Elazığlılar Derneği Başkanı Muzaffer Acar geçtiğimiz günlerde tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

61 yaşında hayatını kaybeden Başkan Acar Gaziemir Sarnıç merzarlığın da kılınan cenaze namazının ardından gözyaşları içerisinde toprağa verilmişti.

Başkan Muzaffer Acar’ın vefatı sonrası sevenleri sosyal medyada bir çok paylaşım yaparak üzüntülerini dile getirdi.

 

 

Dernek Disiplin Kurulu Başkanı Mehmet Ali Yücel yaptığı paylaşımda;

GURBET MELEĞİMİZ ABİM, MEKANIN CENNET OLSUN..!!

 Asıl gurbet; memleketten uzak olmak değil, seni anlayabilecek  sevincine acına ortak olacak insanlardan   uzak olmaktıŕ gurbet..

Gitme vakti değildi be abim. Güleryüzlu melek abim be.. Ben şimdi kiminle memleket hasreti giderecem ?

Ben şimdi kiminle   memleket sevgi  hayali kuracam? Ben şimdi kiminle 23 rakamları üzerinden ELAZİG  muhasebe yapacam?

Hani büyük projemiz  2023 Dünya Elazığlılar Günü hazırĺıklarımız vardi. Hani beraber yönetim kurulu  arkadaşlarımızla organize edecek yonetecektik.

Hani sonu 23 olan plakaları durdurup gakko nereye gidisin? Diyecektik. Bize yakışan bumuydu ki  kahpe felek aldı seni bizden..

Bir igne ucu kadar  virüse yenik düştük.Bize bu yanlızlığı acıyı yaşattın ve bizi gülerýüzunden samimiyetinden  öksüz yetim bıraktın. ÖLÜM sana yakışmadı be abim.. Yakıştıramadım can abim. Ne inanmak istiyorum,nede  birilerinin inandırmasını bekliyorum.

Beklerken şu 24 saatte şunu anladım ki;

Telini aradigimda sesini duymayınca ,veya sen her gün bir kezde olsa  ararken 2 gündür telimi aramayınca  kendimle hesaplaştim ve dedimki " Cenabı Hak seni bizden aldı sakladı cennetine "  Senin ismini ölümsüzleştirmek bize yakışır o zaman ismin bir yerlerde ölümsüzleştirmek adına  herkesin tüm İmzirde ki Elazığlı  gardaşlarımızin  seni anacaģına unutmayacağina unutturmayacağina inancım tamdır, Gönlü güzel  can melek abim..Nur içinde rahat uyu ,ilkelerin,insanlığın  ve yolun yolumuzdur..