Elazığ Akıncılar Derneği Başkanı Tevfik Sadak, Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın 13. Ölüm yıldönümü nedeniyle mesaj yayınladı.

Elazığ Akıncılar Derneği Başkanı Tevfik Sadak, Milli Görüş lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın vefatının 13. Yıl dönümü dolayısıyla bir mesajı yayınladı.

Başkan Sadak yayınladığı mesajında; "Hayatı boyunca İslam âleminin birlik ve beraberliğinin tesisi adına getirdiği çözümler yananda, çok sayıda hayırlı ve kalıcı hizmetlerde bulunan Erbakan Hocamız, hizmetlerin devamını sağlamak amacıyla siyasete atılarak, tarihi bir mücadele başlatmıştır. Bu mücadele sadece siyasi alanda sınırlı kalmayıp, ekonomi, sosyal-kültürel ve edebi alanda da kendini göstermiş ve her alanda milli bir duruş sergileyen nesillerin yetişmesine vesile olmuştur.  Kendisini inandığı değerlere adayan bir dava adamı, ülkesini seven ve gelişmesi için tüm engellemelere rağmen hedefine ulaşmak amacıyla son nefesine kadar mücadele eden vatansever Erbakan hocamızı ölüm yıl dönümünde bir kez daha rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz.” Dedi.