• Dolar
  6.8223
 • Euro
  7.5691
 • G. Altın
  379.23
 • T. Altın
  2155.8

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Barış Pınarı Harekatı’na katılan Mehmetçiklerimize destek vermek amacıyla pazar esnafına Türk bayrağı dağıttı.

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından başlatılan Barış Pınarı Harekâtı’na bir destek de Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’ndan geldi. MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver’in başlattığı kampanya kapsamında Abdullahpaşa Mahallesindeki pazar esnafına ve vatandaşlara Türk bayrağı dağıtan Başkan Şerifoğulları, operasyondaki Mehmetçiklerimize başarılar diledi.

 

 

 

“HER ZAMAN KAHRAMAN ORDUMUZUN YANINDAYIZ”

 

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları konuyla ilgili yaptığı açıklamada:

“Mehmetçiklerimiz şu anda terör örgütlerine karşı başarılı bir operasyon yürütüyor. Bizler de onlara moral desteği vermek için şehrimizin her yerini Türk bayrağıyla donatıyoruz. Bugün de pazar esnafını gezerek esnaf ve vatandaşlarımıza şanlı bayrağımızı dağıttık. Elazığımız her daim devletinin yanında olmuştur, bundan sonra da olmaya devam edecektir. Ben buradan tüm vatandaşlarımıza çağrıda bulunarak, evlerine ve iş yerlerine bayrağımızı asmalarını rica ediyorum. Tüm dünyaya Elazığ’ımızın ne kadar vatansever olduğunu böylelikle göstereceğiz. Ben bu düşüncelerle kahraman ordumuza başarılar diliyor, kampanyamıza destek veren herkese teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

HABER: TOLGA SÖNMEZ