• Dolar
  6.118
 • Euro
  6.6396
 • G. Altın
  326.80
 • T. Altın
  2253.3

Elazığ Belediyesi 3. Ulusal Kitap Fuarı 25 Ekim-3 Kasım 2019 tarihleri arasında kitapseverlere kapılarını açacak.

25 Ekim-3 Kasım 2019 tarihleri arasında Elazığ Valiliği önünde yer alan meydanda düzenlenecek Elazığ Belediyesi 3. Ulusal Kitap Fuarı’na, Türkiye’nin dört bir yanından yayınevleri ve yazarlar katılacak. Fuarda düzenlenecek konferanslar, söyleşiler ve panellerin yanı sıra, imza günleriyle çok sayıda yazar da okurlarıyla buluşacak. Elazığ Belediyesi tarafından fuar hazırlıklarının tamamlanmasıyla birlikte etkinlik takvimi de açıklanacak.

 

ŞERİFOĞULLARI: “OKUYAN, ARAŞTIRAN BİR NESİLLE DAHA GÜÇLÜ YARINLAR İNŞA EDECEĞİZ”

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, şehrin sosyo-kültürel anlamda gelişimine katkı sağlayacak Kitap Fuarı hazırlıklarının kapsamlı bir şekilde devam ettiğini belirterek,

“Elazığ olarak 25 Ekim’de kapılarını açacak olan Kitap Fuarı’nı adeta bir şölen havasında yaşayacağız. Kitap Fuarının binlerce yıllık kültür ve tarih mirasına sahip şehrimize çok yakışan bir organizasyon olarak özellikle gençlerimizin okuma kültürünü kazanması noktasında bir farkındalık oluşturmasını diliyorum. Biliyoruz ki okuyan, araştıran bir nesille daha güçlü yarınlar inşa edeceğiz. Hemşerilerimizin desteğiyle gerçekleştireceğimiz Elazığ Belediyesi Ulusal Kitap Fuarının, hem şehrimizin kültürel yaşamına hem de tanıtımına önemli katkılar sağlayacağına inanıyorum” dedi.

Haber: Neriman Akbaş