Elazığ Ticaret Borsası Başkan Adayı ve ELKAS Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Arslan, seçim çalışmaları kapsamında çarşı mahallesi esnaflarını ziyaret ederek, projelerini anlattı.

Elazığ Ticaret Borsası Başkan Adayı Şenol Arslan, Seçim çalışmaları kapsamında Kapalı Çarşı başta olmak üzere Çarşı Mahallesi esnaflarını ziyaret etti.  Ticaret Borsası Başkan Adayı Şenol Arslan, gerçekleştirmeyi planladıkları projeler hakkında esnafları bilgilendirirken esnafında düşünce ve beklentilerini aldı.

Elazığ Ticaret Borsası Başkan Adayı Şenol Arslan, Elazığ Ticaret Borsası’nı tüm kesimlerin katılımı ve ortak akılla yöneteceklerini belirtti.

Borsa Başkan Adayı Arslan Gerçekleştirdikleri esnaf ziyaretlerinin oldukça verimli geçtiğini ifade ederek Esnaflarımızın şehrimizde tarım  ve hayvancılığın gelişmesine yönelik projelerimize karşı ilgilerini ve heyecanlarını görmekten de büyük bir mutluluk duymaktayım. Yeni dönemde Elazığ Ticaret Borsası bölgenin örnek ve öncü borsalarından biri olacaktır.” açıklamasını yaptı.