Elâzığ’da berberlik yapan Mücahit Baysal, çalışanlarıyla birlikte, farkındalık oluşturmak için öğretmenler gününe özel olarak 1 hafta boyunca öğretmenleri ücretsiz tıraş edecek.

Elazığ’da uzun yıllardır erkek kuaförlük hizmeti sunan Mücahit Baysal, örnek bir projeye imza attı. 24 Kasım Öğretmenler gününe özel olarak başlattığı proje ile öğretmenlere 1 hafta boyunca ücretsiz tıraş edecek.

 

 

Tüm öğretmenlerin öğretmenler günün kutlayan İşletme sahibi Mücahit Baysal, farkındalık yaratmak için böyle bir proje başlattığını söyledi.

Baysal: “öncelikle bütün öğretmenlerimizin gününü kutlarım. Böyle bir kampanyayla duyarlılığımızı gösterdik. 24 Kasım dolayısıyla bütün öğretmenlerimizin saç, sakal bakımlarını ücretsiz yapıyoruz. Ayrıca bize ulaşamayan evinde veya hastanede ise hastanede olan öğretmenlerimiz bizlere ulaşırlarsa onlarında bütün bakımlarını yaparız. Farkındalığı yaratmak için böyle bir uygulamaya başvurdum. Öğretmenler her zaman bizim hayata dönüş açımız oldu bu sektöre girişimde bir öğretmenim sayesinde oldu.” Dedi.