Restoran, mangal ve nargile kömürü üzerine Almanya’da hizmet veren Elazığlı firma Almanya’da Dünya’nın en büyük gıda ve içecek fuarı Anuga fuarına katıldı.

Almanya’nın Köln kentinde 9 Ekimde ziyaretçilere kapılarını açan Dünya’nın en büyük gıda ve içecek fuarı Anuga 2021 ziyaretçilerden yoğun ilgi görüyor.

 Fuara dünyanın farklı 97 ülkesinden 4 bini aşkın firma ile katılırken, Türkiye 290 firma ile katılım sağladı.

 Türkiye, fuara en fazla katılım sağlayan 4'üncü ülke olurken, Türk şirketlerinde ve Elazığlı olan firma restoran, mangal ve nargile kömürü üzerine katıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

Almanya’da restoran, mangal ve nargile kömürü üzerine hizmet veren Karaçalı firma kurucusu Murat Yerlikaya, Almanya’da kömür dağıtımı yaptıklarını söyledi.

Karaçalı firma kurucusu Murat Yerlikaya ‘‘Tüm avrupa’da mangal kömürü, restoran kömürü ve piknik kömürü ayriyeten nargile kömürü olarak dağıtım yapıyoruz markalarımız var. Bu markaların tanıtımını yapıyoruz. Anuga fuarına katıldık. Çok memnunuz. Çok güzel dönüşler alıyoruz. ‘’dedi.

 

 

 

 

 

 

 

Murathan Yerlikaya, Almanya’dan bütün Avrupa’ya dağıtım yaptıklarını kaydetti. 

Murathan Yerlikaya ‘’Bizim ana kalemler olarak restoran kömürü, mangal kömürü, nargile kömürümüz var. Onun dışında restoranların bütün ihtiyaçlarını temin ediyoruz. Anuga fuarına ziyaretçi olarak katılmıştık. Burayı dikkatli bir şekilde gezip etraftakileri detaylı bir şekilde gördük. İyi bir potansiyel var burada çok fazla müşteri potansiyeli var. Bize gelen ilgilerde çok iyi.’’ Şeklinde konuştu.