• Dolar
  5.5895
 • Euro
  6.2124
 • G. Altın
  269.36
 • T. Altın
  1816.9

Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti (FHGC) Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti (FHGC) Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Semih Erdem ziyarette değerlendirmelerde bulundu. Erdem,

“Cemiyet olarak hayırlı olsun ziyaretine geldik. Allah utandırmasın. Şerifoğulları’na görevinde başarılar diliyoruz. Ziyaretimizin sebeplerinden biri de kuruluş yıl dönümümüzle ilgili yapılacak etkinliğe davette bulunmak. Başkanımız genç, gençliğin verdiği enerjiyle zaten başarılı olacağını düşünüyoruz. Daha önceki yaptığı işlerle de kendisini biliyoruz” diye konuştu.

 

 

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ziyaretin önemine değinerek,

“Kendilerine bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Her seferinde vurguluyoruz, basın bizim gözümüz, kulağımız. Vatandaşla aramızdaki diyaloğu kurma noktasındaki bağımız. Bu noktada basın mensuplarımızı, seçim propaganda döneminde de ziyaret ettik. Biz Elazığ’ın menfaatleri doğrultusunda her türlü eleştiriye açık olacağımızı ve basın mensuplarıyla istişare içerisinde bu şehri yöneteceğimizi defaten vurgulamıştık” dedi.