Doğru Parti Genel Başkanı Rifat Serdaroğlu, Elâzığ’da bir dizi temasta bulunmak ve Doğru Parti Elazığ İl Başkanlığı’nın 1. Olağan Genel Kongresine katılmak için Elâzığ’a gelecek

Doğru Parti Genel Başkanı Rifat Serdaroğlu, 3 Aralık Cuma günü Elazığ’a gelecek.

Serdaroğlu Elazığ’da bir dizi temasta bulunacak.

Doğru Parti Genel Başkan Yardımcısı Cezmi Orkun, Genel Başkanı Rifat Serdaroğlu’na şehir turu yaptıracaklarını ifade etti. Orkun, “Genel başkanımız 3 Aralık Cuma günü İzmir’den Elâzığ ilimize intikal etmiş olacak. Kendisini alıp şehir turu yapacağız. Takiben sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etmeyi programımızı aldık. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası, Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti,  Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyetini ziyaret edeceğiz. Akşam saat 21.00 ‘de Arif Çakmak ile beraber Elazığlı hemşerilerimize genel başkanımız hitap edecek” dedi.

 

 

Genel Başkan Serdaroğlu 4 Aralık Cumartesi günü de, Doğru Parti Elazığ İl Başkanlığı’nın 1. Olağan Genel Kongresine katılacak.

Doğru Parti Genel Başkan Yardımcısı Cezmi Orkun, partilileri kongreye davet etti. Orkun, “Genel Başkanımı büyük bir memnuniyet ve mutluluk içerisinde karşılamak ve uğurlama arzusunu taşıyorum. Bu konuda hemşerilerime güveniyorum. Bu nedenle 4 Aralık Cumartesi günü saat 11:00 ‘de Bünyamin Eroğlu Kongre Merkezi’nde kongremiz var. Bütün hemşerilerimizi davet ediyorum, gelirlerse bizleri onurlandırırlar” ifadelerini kullandı.