F─▒rat ├ťniversitesi HastanesiÔÇÖnde yang─▒n tatbikat─▒ yap─▒ld─▒. Yurt genelinde oldu─ču gibi Elaz─▒─čÔÇÖda da hava s─▒cakl─▒klar─▒n─▒n artmas─▒yla birlikte ├Ânlemler al─▒nmaya devam ediyor. Bu ├žer├ževede F─▒rat ├╝niversitesi HastanesiÔÇÖnde Elaz─▒─č Belediyesi itfaiye m├╝d├╝rl├╝─č├╝ personeli e┼čli─činde yang─▒n tatbikat─▒ yap─▒ld─▒.

F─▒rat Üniversitesi Hastanesi’nde Elaz─▒─č Belediyesi ─░tfaiye Müdürlü─čü personeli e┼čli─činde yang─▒n tatbikat─▒ yap─▒ld─▒.

Prof. Dr. Said Berilgen poliklinik binas─▒ önünde yap─▒lan tatbikata, hastanede görev yapan hem┼čire, hasta bak─▒c─▒, temizlik personeli ile hastane yöneticileri kat─▒ld─▒.

Düzenlenen tatbikatta senaryo gere─či hastanede ç─▒kan yang─▒n─▒n itfaiye ve hastane personeli taraf─▒ndan söndürülmesi canland─▒r─▒ld─▒.

Tatbikatla ilgili bilgiler veren F─▒rat Üniversitesi Hastane Müdürü ─░lyas Türk, itfaiye müdürlü─čü ekipleri taraf─▒ndan hastanede görev yapan personele yönelik e─čitim ve yang─▒n tatbikat─▒ düzenlendi─čini belirterek, e─čitimi veren Elaz─▒─č Belediyesi ─░tfaiye Müdürlü─čüne ve personeline te┼čekkür etti.