Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Trabzon İl Müftülüğüne atanan Elazığ İl Müftüsü Selami Aydın’a veda programı düzenlendi.

Geçtiğimiz günlerde 2 yıldır müftülük görevini yürüten Selami Aydın Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Trabzon Müftülüğüne atanmıştı.

Trabzon İl Müftülüğüne atanan Selami Aydın için veda programı düzenlendi.

Müftü Aydın, Elazığ’da müftülük yapmış olmaktan memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

 

 

“TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Müftü Selami Aydın yaptığı açıklamada; “Kardeşlerim malumunuz Trabzon İl Müftüsü olarak atandım. Bu aziz şehirde İl Müftüsü olarak görev yapmaktan duymuş olduğum memnuniyeti belirtmek isterim. Siz değerli personelimizle 2 yıl zaman zarfında birlikte uyum içinde çalıştık. Sizlere teşekkür ediyorum. Asıl dostluk bundan sonra başlıyor. Makamlar, mevkiler geçicidir. İnsanlık ve kardeşlik bakidir. Bir din kardeşiniz olarak sevgimiz ve saygımız ebedi olacak, birbirimizi unutmayacağız inşallah. Birlikte görev yaptığım tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Birlikte çalıştığımız sürede kimseyi kırmamaya özen gösterdim. Ama insanız, bilmeyerek, istemeyerek kırdığım varsa bu anlamda hepinizden helallik istiyorum, hakkınızı helal edin, benden yana varsa helal olsun" dedi

Program sonunda yaptığı hizmetlerden dolayı TDV Şube İşlemleri Uzmanı Evren Atal ve Konteyner Kentte görev yapan Elazığ Harput Dini İhtisas Merkezi Şef Bilal Dal’a plaket takdiminde bulunuldu.