İyi Parti Elazığ Gençlik Kolları Üyeleri huzurevinde kalan yaşlıları ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

İyi Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkanı Burak Özgül ve teşkilat üyeleri Elazığ’da faaliyet gösteren bir özel huzurevinde kalan yaşlıları ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Pandemi nedeniyle yaşlılara verilmek üzere hediyeleri huzurevi yetkileriyle teslim eden İyi Parti Elazığ Gençlik Kolları Üyeleri yaşlılara iyi bayramlar dileklerini iletti.

Ziyaret sonrası değerlendirmelerde bulunan İyi Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkanı Burak Özgül, Bayramda yaşlılarımızı ziyaret etmek istediklerini ifade ederek tüm İslam Alemi’nin Kurban Bayramı’nı kutladığını söyledi.

 

 

 

Başkan Özgül; “Bugün, bizim için çok değerli olan yaşlılarımızı ziyaret etmek istedik. Pandemi nedeniyle yaşlılarımızın elini öpemediğimiz için onun üzgünlüğünü yaşıyoruz. Ama çok şükür diğer bayram kendilerini hiç ziyaret edememiştik. İnşallah diğer bayramda yaşlılarımızın ellerini öpebileceğiz. Bizleri ağırlayan huzurevi yetkilerimize çok teşekkür eder tüm İslam Alemi’nin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

Huzur Evi Müdiresi Ayşe Ateşçelik’te kendilerini ziyaret eden İyi Parti Elazığ Gençlik Kolları üyelerine teşekkür ederek tüm İslam Alemi’nin Kurban Bayramı’nı kutladı.