Elazığ Kent Konseyi Kasım ayı yürütme kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Kent Konseyi Başkanı Av. Rüstem Kadri Septioğlu bugüne kadar yapılan ve bundan sonra ilin gelişimi ve tanıtımı noktasında yapılacak çalışmalara değindi

Kent konseyi, aylık yürütme kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Gündem maddelerinin görüşüldüğü toplantıya Kent konseyi üyeleri katıldı.

Kent Konseyi Başkanı Av. Rüstem Kadri Septioğlu bugüne kadar yapılan ve bundan sonra ilin gelişimi ve tanıtımı noktasında yapılacak çalışmalara değindi.

Başkan Septioğlu: “meclisimize çocuk meclisini de ekledik. Çocuklarımızın kendilerini ifade edip problemleriyle ilgili kendi çözüm önerilerini alabilmek ve bu çalışmaları yaparken özellikle kendi bakış açılarından olaylarını değerlendirmeleri adına böyle bir çalışmaya girdik. Engelsiz danışma meclisi oluşturacağız. Engelsiz vatandaşlarımızın hayatlarındaki karşılaştıkları sorunları kendilerinin de içinde bulunduğu bir danışma meclisiyle sorunları tespit edip çözüm üretmek amacıyla kurulmuş olacak. İlçelerimizin problemlerini tespit etmek ve özellikle deprem, pandemi sonrası sorunlar için onlara yapılmış çözümleri yerine görmek adına çalışmalarımız devam ediyor.” Dedi.