• Dolar
  6.8669
 • Euro
  7.7233
 • G. Altın
  392.31
 • T. Altın
  2656.7

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Zülfü Tolga Ağar, geçtiğimiz Mart ayında, yatağa bağlı olarak yaşayan Yavuz Şen’i evinde ziyaret etmişti. Yavuz Şen'in Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’a ulaşması için Ağar'a verdiği dilekçe yerine ulaştı.

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Zülfü Tolga Ağar, geçtiğimiz Mart ayında, yatağa bağlı olarak yaşayan Yavuz Şen’i evinde ziyaret etmişti. Yavuz Şen kendisi gibi yatağa bağlı olan hastaların daha rahat sokağa çıkabilmesi için bakanlığa göndermek üzere bazı taleplerinin olduğu dilekçeyi, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’a iletmek üzere Zülfü Tolga Ağar’a teslim etmişti. 

 

 

Yavuz Şen’in o dilekçesi bugün Ağar tarafından, Bakan Selçuk’a ulaştırıldı. Gerçekleşen ziyarette Bakan Selçuk ile Yavuz Şen arasında bir telefon görüşmesi gerçekleşti. Şen, engellilerin haftada bir de olsa dışarı çıkabilmesi için bir düzenleme yapılması için talepte bulundu.  Bakan Selçuk da bir an önce yeni düzenleme için kolları sıvayacaklarının sözünü verdi.

Görüşmenin ardından, aldığı sonuçtan çok mutlu olduğunu söyleyerek teşekkür eden Şen, “Şu mübarek Ramazan ayında dua ediyorum, Allah Zülfü Tolga Ağar'dan ve Zehra Zümrüt Selçuk’tan razı olsun” dedi.