• Dolar
  6.8555
 • Euro
  7.7862
 • G. Altın
  399.18
 • T. Altın
  2704.2

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Zülfü Tolga Ağar, Tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramını kutlayarak, tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını temenni etti.

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Zülfü Tolga Ağar, Tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramını kutlayarak, tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını temenni etti.

Bayramların birlik ve beraberliğin,  yardımlaşmanın ve kardeşliğin sergilendiği çok özel ve anlamlı günler olduğunu belirten Milletvekili Ağar:

“Tutulan oruçların bedenleri dinlendirdiği, manevi iklimin ruhlarımızı beslediği bir Ramazan ayını daha geride bıraktık.  Sofralarımızı ve gönüllerimizi, sevdiklerimize ve ihtiyaç sahiplerine açtığımız Ramazan’ın ardından yeni bir bayrama kavuşmanın sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar birlik ve beraberliğin, yardımlaşma ve dayanışma kültürünün, kardeşlik ve barışın en güzel örneklerinin sergilendiği çok özel ve anlamlı günlerdir.

Aileleri, arkadaşları, akrabaları, küsleri ve ayrı düşenleri bir araya getiren, kalplerin birleştiği bir bayrama daha bizleri ulaştıran Cenab-ı Allah’a şükürler olsun.

Bayramlar bulunduğumuz çetin coğrafyada yüz yıllardır bir olmamıza, diri olmamıza ve iri olmamıza vesile olmuştur. Dünya ülkeleri siyasi ve ekonomik olumsuzluklar karşısında çoğu zaman çaresiz kalırken, en zor günlerde en zor durumlara karşı koyarak Türkiye’yi ayakta tutan ve hedeflerine doğru kararlılıkla ilerleten birliğimiz, beraberliğimiz ve kardeşlik ruhumuzdur.

Bu duygu ve düşüncelerle aziz milletimizin ve tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramını tebrik ediyor, ülkemiz, milletimiz ve bütün insanlık için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

Ayrıca bayram tatilinde trafiğe çıkan tüm kardeşlerimden, tüm şoförlerimizden, kurallara riayet etmek suretiyle, son derece dikkatli araç kullanmalarını rica ediyor; bizleri de ailelerini de üzüntüye sevk etmeden, varacakları yerlere emniyetle varmalarını diliyorum. “ ifadelerine yer verdi.