• Dolar
  5.5895
 • Euro
  6.2124
 • G. Altın
  269.36
 • T. Altın
  1816.9

Ak Parti Milletvekili Zülfü Demirbağ, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve Palu Belediye Başkanı Efrayim Ünalan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ak Parti Milletvekili Zülfü Demirbağ, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve Palu Belediye Başkanı Efrayim Ünalan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Milletvekili Demirbağ, ilk olarak Şerifoğulların’ı ziyareti sırasında yaptığı değerlendirmede,

“Seçimlerin akabinde, malum bir iki gün de olsa Ankara’ya döndük, evimize. Oradan hemen sonra da İstanbul’da yaşanan seçim rezaletini yakından takip etmek üzere tüm milletvekili arkadaşlarımız göreve çağrıldık. 8-10 gün ilçelerde, seçim sandıkları başında görev ifa ettik. Bir iki günlük aradan sonra saygıdeğer ağabeyimiz Baki Aydın’ı kaybettik. Hem cenazesinde bulunmak üzere hem de belediye başkanlarımızı makamlarında ziyaret etmek için geldik” diye konuştu.

 

 

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ise ziyaretinden dolayı Milletvekili Demirbağ’a teşekkür ederek,

“Güzel yoğun bir seçim süreci geçirdik. Akabinde 31 Mart akşamı halkımızın teveccühü sonucunda belediye başkanı olarak bugün hizmetlerimize devam ediyoruz. Bizler teşkilatlarımızla, milletvekillerimizle, ilimize en güzel hizmetleri yapabilme adına gayretli bir şekilde çalışacağız. Kendilerine nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 

 

Milletvekili Demirbağ Palu ziyaretinin ardından Palu’ya geçti. Palu Belediye Başkanı Efrayim Ünalan Demirbağ’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti ve

“Palu halkı bizim için bambaşkadır, bizim gönlümüzdedir. Benim gözümde Palu halkı bir tanedir. Çünkü Palu halkının duası daima bizimledir. Biz bu seçimi onların dualarıyla kazandık. Allah hepsinden razı olsun” dedi.

Milletvekili Demirbağ ise,

“Ben de asil Palulu hemşehrilerimize yürekten teşekkür ediyorum. Çünkü Palu seçimleri farklıydı. Ankara’dayken gerek Elazığ’dan gerek yurtdışındaki hemşehrilerimizden çok fazla telefon aldık. “Gerçekten beklemiyorduk. Zoru başardınız” dediler. En az Elazığ seçimi kadar Palu seçimi de gündemde oldu. Siyaset hayatım boyunca hep hizmetkarlık yaptım ama bana bunu aşılayan İslam inancına olan bağlılığımdı. Bundan sonra da Palu halkının hizmetinde olacağız.” İfadelerini kullandı.