CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Şehit Yusuf Ataş'ın Kovancılar'daki evine taziye ziyaretinde bulundu. Milletvekili Erol ayrıca Şehit babası Nejat Ataş'ı Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile telefonda görüştürdü.

Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde önceki gün teröristlerin açtığı taciz ateşinde şehit olan ve memleketi Elazığ'ın Kovancılar ilçesinde son yolculuğuna uğurlanan Yusuf Ataş'ın ailesine taziye ziyaretleri sürüyor. CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol geçtiğimiz gün Kovancılar’a düzenlenen törenin ardından son yolculuğuna uğurlanan Şehit Ataş’ın Kovancılar’daki taziyesine katıldı.

 

 

Milletvekili Gürsel Erol’a CHP Elazığ İl Başkanı Av. Çağlar Duran’da eşlik etti.  Erol, Şehit Babası Nejat Ataş ve ailesi ile bir araya gelerek başsağlığı diledi. CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ayrıca, Şehit babası Nejat Ataş'ı Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile görüştürdü. Genel Başkan Kılıçdaroğlu Ataş ile yaptığı görüşmede üzüntülerini dile getirerek başta şehit ailesi olmak üzere tüm milletimize başsağlığı diledi.

Erol, daha sonra şehit Yusuf Ataş’ın kabrini ziyaret etti. Dualar okuyup mezarına karanfil bıraktı.