AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, düzenlediği “Hemşehrilerimiz ile Buluşma” programı kapsamında Elazığlı vatandaşlarla bir araya geldi. Elazığ İl Başkanlığı’nda düzenlenen programda, Milletvekili Prof. Dr. Keleş, vatandaşların sorun, talep, sıkıntı ve ihtiyaçlarını dinleyerek çözüm önerileri üzerinde istişarelerde bulundu.

 

 

Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, “Elazığ’ımız için durmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Biz bu memlekete sevdalıyız,” dedi.

Her bir vatandaşın görüşüne büyük önem verdiğini vurgulayan Keleş, vatandaşların dile getirdiği sorunlara çözüm yolları aradı ve bu konular üzerinde istişarelerde bulundu. Toplantıda, vatandaşların önerileri not alındı ve gelecekte yapılacak çalışmalara ışık tutacak bilgiler toplandı.

Keleş, “Vatandaşlarımızın fikirlerine ve taleplerine büyük önem veriyoruz. Her bir vatandaşımızın sesi bizim için çok değerli.” Dedi.

 

 

Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, vatandaşların taleplerini dinlemekten onur duyduğunu belirterek, “Her zaman halkımızın yanında olacağız ve Elazığ’ın gelişimi için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Bizler milletin vekiliyiz milletimizin sorunlarıyla talepleri ile ilgilenmek zorundayız. Buluşmamızda bazı sorunları kurumlarımızla iletişime geçerek hallettik bazı sorunlarımızı ise Ankara nezdinde çözüleceği için defterimize not aldık her zaman vatandaşlarımızın yanındayız bu programlarımız devam edecek.” Dedi